ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ

OKUL YARDIMLAŞMA FORUMU..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi

+10
ciguly
0213M
queen
yagmur_ozkalp
Admin
*özlem*
ciguli
'DrEaM'
ʧŢสρ!Ţ!ρ!Ţ!™
pelobs
14 posters
YazarMesaj
pelobs
usta
usta
pelobs

Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Empty
MesajKonu: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:13 pm

başlık açık sizin yorumunuz nedir
ʧŢสρ!Ţ!ρ!Ţ!™
hevesli
hevesli
ʧŢสρ!Ţ!ρ!Ţ!™

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:14 pm

her ne kadar herkes iç iç desede çoğu kişinin dışa baktığı gayet açık gnümüzde Very Happy ama ben kesinlikle iç diyorum =)
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:15 pm

ben ikiside diyorum xD
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:20 pm

gerçi ben inanmıyorum çok çirkin bir çocukla içi iyi kaportası düzgün birinin çıkacağını lol!
'DrEaM'
hevesli
hevesli
'DrEaM'

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:46 pm

her ikisi de önemli kanımca....
ciguli
çömez
çömez
ciguli

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:58 pm

iksininde birlikte olan birisini düşünmüyorum
ya biri ya diğeri yani Very Happy
*özlem*
hevesli
hevesli
*özlem*

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 10:01 pm

şimdi iç diyecem olmayacak her ikiside önemli
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 10:03 pm

dışı güzel olmyanın içini görmek için ugraşmayanlardanım lol!

amma velakin araba alırkende kaportası degil motoru önemlidir scratch

cok karışık bişi sordum galiba
geek
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 10:06 pm

içi güzel olanın güzelliği dışına da vururmuşSmile
yagmur_ozkalp
çömez
çömez
yagmur_ozkalp

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 10:11 pm

yaa güyaa iç güzellik önmliymişş ölee derler alaksıı yokkk tabii içi kötü olmasınn ama dış güzellikte önemliii
queen
çömez
çömez
queen

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 10:42 pm

bence dış güzellikte oolcak iç güzellikte ikisi de lazımm yaniiii zaten iç güzelliği varsa gülümsemesiyle falan yansıtır dışa daaa I love you
0213M
öğreniyor
öğreniyor
0213M

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 2:28 pm

her ikisi de lazım
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:36 pm

bu kızların 2si bir arada olanı ne zaman çıkıcak lol!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 11:41 am

pelobs demiş ki:
bu kızların 2si bir arada olanı ne zaman çıkıcak lol!

bende erkekler için düşünüyorum aynısını hatta 3'ü 4'ü bir arada olsun içi dışı hacmi darası kütlesi filan herşeyi bize uysun! afro
*özlem*
hevesli
hevesli
*özlem*

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 9:32 pm

pelobs sen ne kadar çok şey istiyon yaa

admin hakkatende şunların 4ü birarada olanı olsa yaa ne iyi olurdu

konuyuda değiştirmeyeyim her ikiside önemli Very Happy
ciguly
çömez
çömez
ciguly

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 5:47 pm

dışı güzel olsa içi kötü olsa da idare edersin xD
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 5:58 pm

tabi içi kötülükden kasıt ne Very Happy

bundan kasıt sermayeyi halka açmak sa o iş olmzda Razz dırdır gibi şeylerse çakar agzına sustursun lol!
dimple:P
çaylak
çaylak

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 6:37 pm

İkiside önemli tabi ama ben birini sevince o bana zaten güzel yada yakışıklı geliyo..Biri ne kadar güzel yada yakısıklı olursa olsun sevmedigim zaman ne benim için bir önemi var nede öyle geliyo Very Happy xD
*özlem*
hevesli
hevesli
*özlem*

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 7:21 pm

dimple:P demiş ki:
İkiside önemli tabi ama ben birini sevince o bana zaten güzel yada yakışıklı geliyo..Biri ne kadar güzel yada yakısıklı olursa olsun sevmedigim zaman ne benim için bir önemi var nede öyle geliyo Very Happy xD

evet canım aynen öyle oluyo sevdiğin zaten sana güzel görünüyo diğerleride kimin umrunda Very Happy Razz
sweethearth
çömez
çömez
sweethearth

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 11:03 am

bnce erkeklerde iç güzellik yok Very Happy önemli olan helal süt emmiş olmasıı Razz confused
0213M
öğreniyor
öğreniyor
0213M

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 2:39 pm

ben ikisi de olan bir erkek buldum lol! afro
claret_beret
Admin
claret_beret

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:03 pm

oy oy oy ciddi bir olay...Very Happy
türümüzün son örneklerinden...Very Happy
(demek ki 2 kişi olduk SmileSmileSmile
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi   Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 5:38 pm

birini tanırken önce iç güzelliğine bakma imkanın olmadığına göre dış güzelliğine bakacaksın tabi ama zamanla tanıyacaksın onu ve iç güzelliğini görmeye başlarsın zaten kimse sonsuza kadar rol yapamaz sonuçta Wink

Dış güzellik mi önemli yoksa iç mi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Önemli duyuru...
» herkes okusun önemli!!
» zorLa güzeLLik oLmuyorsa neden çirkin değil bakımsız kadın var?