ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ

OKUL YARDIMLAŞMA FORUMU..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Empty
MesajKonu: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 9:05 pm

istek,öneri ve sorunlarınızı bu topicde belirtebilirsiniz
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:36 am

Ana sayfada kategorilerin altında sadeceson msj atan uye gözükmekde.
buna ek olarak hangi konuya msj atmıs ve konuyu başlatan kim? bunlrda gözükürse güzel olabilir herşey Smile

birde kalın yazmak iiçin gerekli olan buton çalısmıyor kodları kendim yazıyorum xD
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:23 pm

ek olarak buokulforumu oldugu için derslerle ilgilibi başlıkda açılırsa cok güzel olucagınıdüşünüyorum Smile

dersler ve ödevler başlıklı.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 9:56 pm

bugünlerde ilgilenemiyorum claret_beret arkadaşıma özel mesaj atacağım o ilgilensin;)
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 8:05 pm

ne çok istegim var demi ama bi tane daha isteyecegim Smile

msj geldigi zaman fark edilmiyor. farklı bi renk alsa pm kutusu bir msj geldiginde nasıl olur Smile

misal ben 3 4 msj gelmiş fark edemedim Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 8:23 pm

uğraştım ama göremedim ya bütün heryerin rengi değişiyor orası değişmiyor ya da gözümden kaçtı..:S ama ben temayı da pek beğenmedim zaten değiştirelim diyorum yine..:)o zaman rengi de değişir nasıl olsa Wink
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:49 pm

temayı çok sevdim çok orjinal ve güzel olmuş Smile

not düşeyim pmlerin rengi degişmemiş hayla xD
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 4:51 pm

dedim ya yapamadım onu hala bakınıyorum yönetim paneline ama gördüğüm an değiştireceğim bende rahatsız oldum zaten Wink
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:49 pm

nerelerde yetkili olduğunu, 1 gün içerisinde en az e kadar online olabileceğini ve forumla ne kadar ilgilenebileceğini pm at bana yada gürkan(claret_beret)a biz ilgileniriz Wink
turkmencan
çömez
çömez

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 4:24 pm

Okul futbol takımı kurulsun..
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 6:49 pm

bunu okul ile ilgili sorunlara yazabilirsin ama adminler bunu çözemez =D sen altyapıda fln çalış bence Wink
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya   İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:45 am

sen genel sohbet ve tanışma alt başlıklarında yetkiliydin ama şu anda yok gözüküyor demekki daha önce almışız elinden

burada gerçektende konuşulmaması gereken konuları konuşuyoruz mesajlar silindi herkesten özür diliyorum

İstek,Öneri,Sorunlarınız Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» battle ve atışmalar buraya!
» forummm (herkes buraya)
» Battle Ve Atışmalar Buraya.. (yeniden)
» eBaL'ın 2009-2010 üyeleri buraya
» PoP SeVeRlEr BURAYA TOPLANIN SLOW MÜZİKTE BURADA