ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERSİN BACAKSIZ ANADOLU LİSESİ

OKUL YARDIMLAŞMA FORUMU..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıyormusunuz?Nasıl biri??

5 posters
YazarMesaj
Deniz
Admin
Deniz

Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Empty
MesajKonu: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 1:46 pm

Çok basit bir konu Very Happy şimdi ben okul içinden bir isim vericem alttaki kişi önce tanıyıp tanımadığını eğer tanıyorsa kişi hakkındaki yorumunu tanımıyorsa da isimden elde ettiği izlenimi yazıcak Very Happy sonra da kendi okul içinden birini söyliycek öyle öyle devam edicek Very Happy

Gamze Smile
pelobs
usta
usta
pelobs

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 1:55 pm

Çok gamze vvar şimdi Smile soy ismini sölemeden aklımıza gelen herhangi bir gamzeyi mi anlatıcaz iyi kötü die :p

gamze eidir güzeldir felsefecidir :p

verme be soy ismini kimsenin oynamam yoksa

emre
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 2:05 pm

hmm emre duymuş gibiyim ama tanımıyorum iyidir sanırım ya Very Happy

elif
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 8:21 pm

ooff en sevdiğim insandır kendisi Smile

merve? Smile
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 8:37 pm

2 merve var sanırım da karakterler birbirine zıt Very Happy birini seviyorum sadece Very Happy

aysun Smile
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:20 pm

öhöm öhm admin Very Happy aman bilsen şaşarım zaten bee Very Happy sena ların kaçtane olduğunu sayamadım Very Happy
claret_beret
Admin
claret_beret

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:23 pm

benim için o kadar da çok değil aslında..hmm yaklaşık 1 tane..onuda burda tanımlamaya çalışsak sabaha kadar bitiremem galiba.. Very Happy king
hmm;damla?
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:25 pm

ooo damla benim kanka ya Smile

tuğçe
claret_beret
Admin
claret_beret

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:27 pm

tanıdıklarımın hepsi ayrı ayrı kopuk hangisini tanımlayabilirim.. Very Happy
hmm;Ezgi?
ʧŢสρ!Ţ!ρ!Ţ!™
hevesli
hevesli
ʧŢสρ!Ţ!ρ!Ţ!™

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:44 am

okulda ezgimi varmış Very Happy tanımıyorum valla.p
ezgiler iyi hoş olur ya.p

birsen? Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:09 pm

gözlük-roman-kulaklık =) aklıma ilk gelenler [ama güzel gülüyor xD]

özlem? .P
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 1:12 pm

özlem ve double özlem olmak üzere 2 ayrılır ikisi de çoook iyi tecrübelilerdir =)=)

Deniz Very Happy:D:D
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:57 pm

trip trip trip.. Very Happy benim duyduğum kıskançlık duygusu.. tecrübelilere alınacak yeteneğe ve mantığa sahip Wink iyi hoşşş bileğini,kolunu,kafasını,bacağını kırmaya yatkın insan.. Smile sevilen [ <3 ] insan Very Happy

aa bide aramızdaki yaş farkını farkettim tam şu anda Wink .P

ıhıhmm... Duygu? Smile
Deniz
Admin
Deniz

MesajKonu: Geri: Tanıyormusunuz?Nasıl biri??   Tanıyormusunuz?Nasıl biri?? Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:17 am

Önemli olan yaş farkı mı canım =)

Duygu tanımıyorum ama duygular genelde iyi oluyor Very Happy

Nursela?

Tanıyormusunuz?Nasıl biri??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okulumuz Nasıl?? (Yeni Gelenler İçin)